Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

Ieskau NERAFINUTO emu aliejaus, gal kur matete, kiek radau tik Cleopatroj, bet ten rafinuotas. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 11 20, 07:55)
Ieskau NERAFINUTO emu aliejaus, gal kur matete, kiek radau tik Cleopatroj, bet ten rafinuotas. schmoll.gif

kiek teko skaityti, emu aliejus (taukai) būna tik rafinuotas.
Atsakyti
gal galit patart,koki alieju po skutimosi ?)(vyr.g) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2011 11 19, 18:50)

na ir dar, pasiskaicius Vitulkos recepto, susimaisiau vakar jojobos al.+ salieru ea demems likusioms po aknes, gavosi taip kad isistepiau visusu zandus, nes pavieniui ant demiu tepti neimanoma, jos visur.
Tik siandien is tikruju psiskaiciau apie ta jojobos al.  ir ko poveiki blush2.gif  atsikeliau ryte su gerokai skaistesniu veidu, ir rausvos demes, kurios susidariusios dar visai neseniai, po naujausios spuogu partijos, buvo tikrai maziau ryskesnes... tikrai nesitikeju tokio rezultato,ti kidomu ar ilgam  g.gif  VITULKA tikrai sakai ir ilga laika naudojant poveikis otks pats?

toks pat. Nes spuogas pas mane atsiranda vis kitoj vietoj, kaip sako oda nepripranta prie mišinio. Aš nuo kovo mėnesio tepuosi, kai reikia, tikrai vis taip pat patinka smile.gif
Atsakyti
Ar kas naudojate kakavos sviestą kūnui? Nusipirkau kaip tik šiai paskirčiai, bet žiūriu, kad jis laabai kietas. Nelabai tirpsta rankose ir netgi pasemt kokį šaukštelį, kad atskirai pašildyt nėra paprasta. Ar nieko nenutiks, jei kaskart kelias sekundes šildysiu visą indelį mikrobangėje? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe_Ilgakojine @ 2011 11 22, 18:18)
Ar kas naudojate kakavos sviestą kūnui? Nusipirkau kaip tik šiai paskirčiai, bet žiūriu, kad jis laabai kietas. Nelabai tirpsta rankose ir netgi pasemt kokį šaukštelį, kad atskirai pašildyt nėra paprasta. Ar nieko nenutiks, jei kaskart kelias sekundes šildysiu visą indelį mikrobangėje? ax.gif



mikrobangeje netinka, as tirpdau nuleidusi indeli i gylia lekste su karstu vandeniu.
Papildyta:
QUOTE(kavasucitrina @ 2011 11 20, 10:28)
kiek teko skaityti, emu aliejus (taukai) būna tik rafinuotas.


o tai kur tuomet jo nauda, jeigu jis rafinuotas? g.gif
Atsakyti
o man nepakeiciamas yra taukmedzio sviestas wub.gif
Atsakyti
Man irgi atrodo, kad emu buna tik rafinuotas. Nors gali klisti
Atsakyti
QUOTE(Pepe_Ilgakojine @ 2011 11 22, 18:18)
Ar kas naudojate kakavos sviestą kūnui? Nusipirkau kaip tik šiai paskirčiai, bet žiūriu, kad jis laabai kietas. Nelabai tirpsta rankose ir netgi pasemt kokį šaukštelį, kad atskirai pašildyt nėra paprasta. Ar nieko nenutiks, jei kaskart kelias sekundes šildysiu visą indelį mikrobangėje? ax.gif

Sumaišykite su aliejumi norima proporcija ir tepsis žymiai lengviau mirksiukas.gif Galit įlašinti vos vos ea
Atsakyti
Gal jau buvo sita tema kalbeta bet dar syki paklausiu: o nerafinuota kokosu alieju galima naudoti viena, kaip kuno krema. Be jokiu paplidomu eteriniu alieju?
Turiu visus 200ml. galvoju, kaip naudingai ji isnaudoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(miyako @ 2011 11 24, 13:25)
Gal jau buvo sita tema kalbeta bet dar syki paklausiu: o nerafinuota kokosu alieju galima naudoti viena, kaip kuno krema. Be jokiu paplidomu eteriniu alieju?
Turiu visus 200ml. galvoju, kaip naudingai ji isnaudoti  g.gif


aišku, kad galima. bet klausimas, ar tiks. nes pvž man tai šiek tiek sausino odą, tad tam labiau kūno kremai tinka.
nebent ne kasdien naudotumėt
Atsakyti
QUOTE(miyako @ 2011 11 24, 13:25)
Gal jau buvo sita tema kalbeta bet dar syki paklausiu: o nerafinuota kokosu alieju galima naudoti viena, kaip kuno krema. Be jokiu paplidomu eteriniu alieju?
Turiu visus 200ml. galvoju, kaip naudingai ji isnaudoti  g.gif

Man sausina jei tepu ant sausos odos, o jei tepu katik po duso kol dar oda labaii dregna, tada viskas puiku ir labai maloniai pamaitina oda. Tik siulycia stebet kaip jusu oda reaguoja, jei vis tik pasausina tada netepkit kasdiena, pakaitomis su kuno kremu ar kuo kitu 4u.gif
Atsakyti